Kontaktinfo

Senior MC Førerutvikling avd. Øst

Org. nr.:    991 346 902
Adresse:  Postboks 46 Økern, 0501 Oslo
E-post:     fug@seniormc.no
WEB:       www.seniormc.no

  • Leder:         Eddie Mathisen, Tlf. 480 35 889, epost eddie.m@thisen.com
  • Nestleder    Kåre Gudmundsrud, Tlf. 936 98 092, epost kaare.gudmundsrud@vikenfiber.no

Gardermoen

Kurset foregår på Gardermoen Raceway (Gardermoen, Akershus) mandager oppmøte kl. 17:30.

  • Leder:          Kjetil Kopperud, Tlf. 930 01 010, epost kjetilkopperud@hotmail.com
  • Nestleder     Odd Sundet, Tlf. 924 29 178, epost odd.sundet@me.com

Rudskogen

Kurset foregår på Rudskogen motorpark (Rakkestad, Østfold) torsdager oppmøte fra kl. 16:00.

  • Leder:         Eddie Mathisen, Tlf. 480 35 889, epost eddie.m@thisen.com
  • Nestleder:  Rehan Ahmad, Tlf. 992 68 025, epost rehan.ahmad@philips.com

Vålerbanen

Kurset foregår på NAF Trafikksenter Vålerbanen  (Braskereidfoss, Hedmark) lørdag 23. og søndag 24. juni.

  • Leder:         Karl Martin Husebæk, Tlf. 950 39 134, epost kallhuse@hotmail.com
  • Nestleder:  Ken Carlsen, Tlf. 913 89 811, epost ken@brandprint.no

ACR

Kurset foregår på Arctic Circle Raceway (Mo i Rana, Nordland).

  • Leder:                Roger Engebretsen, Tlf. 948 58 037, epost roger.engebretsen@hotmail.com
  • Nestleder:         Kim Tokerud, Tlf. 906 60 264, epost kim.tokerud@moller.no